פיינט דייט זה סדנת שידוכים?

לא.

אז מה כן?

פיינט דייט הוא בילוי לילי יצירתי בבר עירוני. המשתתפים הם אנשים מכל הסוגים: זוגות, רווקים ורווקות, קבוצות חברים ועוד. כולם ביחד נפגשים כדי לחוות חוייה משותפת, על כוס בירה או קאווה, באווירת מסיבה כיפית ומשוחררת.

ומה אם אני לא יודע/ת לצייר?

מצוין, כי הסדנה מיועדת גם (אולי בעיקר) לאנשים שלא נגעו במכחול בחיים שלהם. זה חלק מהקסם. כולם מציירים את אותו הציור, בהדרכה צמודה שמפרקת את הציור לשלבים קלים שכל אחד ואחת יכולים להבין ולהצליח. לכולם יוצאת תוצאה דומה אבל שונה (תציצו בתמונות מסדנאות קודמות).

לאילו גילאים זה מיועד?

מעל גיל 18 בתור התחלה, אנחנו בתוך בר! הסדנה פתוחה לכולם ומגיעים אנשים בטווח גילאים רחב.

מה כולל מחיר הכרטיס?

המחיר כולל רק את מה שקשור לסדנה – הדרכה מקצועית וציוד (קאנווס וצבעים. אנחנו כמובן גם דואגים למכחולים וסינר). הכרטיס שלכם אינו כולל אוכל ושתיה: אנחנו לא מוכרים לכם אותם מראש, כי אנחנו רוצים לאפשר לכם להחליט בעצמכם מה אתם רוצים להזמין וכמה (אם בכלל).

כמה זמן זה לוקח?

אורך כל אירוע הוא שעתיים וחצי. בסיומו כמובן אפשר להמשיך לבלות בבר שמארח אותנו, אבל אנחנו הולכים הביתה והבר חוזר לפעילות הרגילה שלו.

כרטיס הוא לאדם? לזוג? זוג עם חתול?

צריך כרטיס לכל אדם שתופס כסא, כמו בקולנוע. כמו כן חתולים שתופסים כסא חייבים כרטיס כמו כולם.

אז מה הדיל עם השתיה?

תלוי בבר: כל בר שאנחנו עובדים איתו מציע משהו קצת אחר. אנחנו עובדים קשה כדי לסגור לכם דילים משוגעים, כמו מסלולי שתיה ללא הגבלה במחיר משתלם.

איך דוחים/מבטלים כרטיסים?

דברו איתנו. בכפוף למדיניות השינויים/ביטולים שלנו, נטפל בכם צ'יק צ'ק. כרטיסים שרכשתם באתר ניתן לבטל או לדחות ללא שום בעיה עד 72 שעות לפני הסדנה. בביטול תקבלו החזר מלא, מינוס דמי ביטול של 5%, לאמצעי התשלום בו שילמתם - תוך 21 ימי עסקים.
דברו איתנו בפייסבוק

עד מתי אפשר לדחות/לבטל?

לפעמים מתכננים תוכניות וצריכים לשנות אותן, אנחנו יודעים. עד 72 שעות לפני הסדנה ניתן לבטל את הכרטיסים שקניתם באתר, או לדחות אותם למועד אחר. ביטול כרוך בדמי ביטול של 5%.